BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

MKČ Live @ ciurlionke.tinkle.lt

Gruodžio mėnesio iniciatyva skelbiame Moksleivių tarybos sugalvotą ir įgyvendintą Kalėdų paštą. Nors mokykloje jau tradicija tapo Valentino paštas, kasmet nustebinantis dailininkų kurtos dėžės originalumu, šiemet pirmą kartą turėjome progą pasveikinti vieni kitus ir šv. Kalėdų proga. ;) Štai tokia originali devintokų dailininkų kurta pašto dėžė - Kalėdų senelio batai, suderinti su ne visai žiemiškais orais, visą savaitę stovėjo centrinių rūmų foje. Rezultatas - paskutinį metų trečiadienį laiškanešių nykštukų išdalinti keli šimtai laiškų. Gavėjai - nuo pradinukų iki dvyliktokų, nuo mokytojų iki rūbininkių. Vadinasi, naujovė prigijo ir galime kažko panašaus tikėtis ir kitamet :)

Rodyk draugams

Draugiškas kinas bibliotekoje

Draugiškas kinas bibliotekoje

Mokyklos biblioteka pristato naujovę - Draugiško kino seansą bibliotekoje!

Jau šį penktadienį 16 valandą ateik į biblioteką ir pamatyk animacinį filmą ne tik vaikams “Merė ir Maksas” apie tikrą draugystę laiškais. MKČ Live ir moksleivių svetainė rekomenduoja ir tikisi, kad tai - ne vienkartinis renginys!

Rodyk draugams

Kadras iš filmo

Kadras iš filmo

Rubrikoje “Iniciatyva” kiekvieną mėnesį aprašysime geriausią mėnesio pačių moksleivių organizuotą gerą darbą mokykloje - kas nuveikta, kas įvyko, kas ką iniciavo. Čia gali atsidurti bet kokia jūsų suorganizuota naujovė.

Sausio mėnesio iniciatyva skelbiame aštuntos B klasės mokinių sukurtą filmą “Kuršiukas”. “Kuršiukas” - tai sušiuolaikinta Aldonos Liobytės pjesė-pasaka.

Idėja gimė literatūros pamokoje - mokytojai paliepus, mokiniams panorėjus.

Iš karto čiumpame interviu iš aktorės Saulės Pavilionytės, vaidinusios Mažę.

- Kaip gimė filmas?

Na, mes ir praeitais metais statėm filmą, ir kai mokytoja sakė, jog vėl reiks daryti kūrybinę užduotėlę, nusprendėm dar vieną filmuką pasatyt… O šiaip dauguma sugalvojo tų, kurie ir praeitame vaidino.

- Kaip atrinkot aktorius?

- Kai kurie norėjo būt kažkuo, o šiaip visi balsavom, pavyzdžiui: kas už tai, kad Marius būtų Bosas? Ir dauguma pasakė taip. :)

Man atrodo, jog visiems žiauriai tiko vaidmenys… :) Bet nesuprantu kaip jis vienintelis nenusižvengė, nors lipo laiptais ir matė ant žemės besivoliojančius iš juoko visus.. :D

- Buvot pasirašę kažkokį tekstą, ar daugiau improvizavot?

- Viskas buvo improvizacija. :) Tik prieš pat filmavimą, dar šiek tiek pasitardavom, ką maždaug sakyt.

- Ar buvo kokių nors juokingų įvykių filmuojant?

- Nežinau… Šiaip kiekvieną sceną reikėdavo po 5 kartus filmuoti, nes vis prasižvengdavom.. :D

Ačiū Saulei už interviu, o visą filmą gali peržiūrėti moksleivių svetainės http://ciurlionke.tinkle.lt skiltyje Stop kadras -> Video kadrai. ;)

Rodyk draugams