BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

MKČ Live @ ciurlionke.tinkle.lt

Gruodžio mėnesio iniciatyva skelbiame Moksleivių tarybos sugalvotą ir įgyvendintą Kalėdų paštą. Nors mokykloje jau tradicija tapo Valentino paštas, kasmet nustebinantis dailininkų kurtos dėžės originalumu, šiemet pirmą kartą turėjome progą pasveikinti vieni kitus ir šv. Kalėdų proga. ;) Štai tokia originali devintokų dailininkų kurta pašto dėžė - Kalėdų senelio batai, suderinti su ne visai žiemiškais orais, visą savaitę stovėjo centrinių rūmų foje. Rezultatas - paskutinį metų trečiadienį laiškanešių nykštukų išdalinti keli šimtai laiškų. Gavėjai - nuo pradinukų iki dvyliktokų, nuo mokytojų iki rūbininkių. Vadinasi, naujovė prigijo ir galime kažko panašaus tikėtis ir kitamet :)

Rodyk draugams


Baltaragio malūno atlikėjai

Baltaragio malūno atlikėjai

Šį vakarą ČMM Šokio teatre nugriaudėjo dar viena premjera - V. Brazdylio “Baltaragio malūnas, arba kas dėjosi anuo metu Paudruvės krašte” pagal to paties pavadinimo K. Borutos romaną ir žymiąją V. Ganelino muziką.

Jurga

Jurga

Tai nustebino kiekvieną. Uždangą teko atidaryti tris kartus, nes publika nepaliovė ploti. Liko sužavėti ir maži, ir dideli, susirinkę teatro salėje. Nors istorija ir baigiasi liūdnai, o jos vingiai - labai dramatiški, tačiau pats spektaklis, jo visuma dvelkė optimizmu ir gera nuotaika. Profesionaliai atlikta, gerai pasiruošta, repetuota, dirbta - rezultatai džiugina.

Raupys

Raupys

O visi, kurie nematė šį vakarą, turi puikią progą apsilankyti lygiai po savaitės. Tikrai verta.

Rodyk draugams

Skambutis

Skambutis

Vasario 21-ąją abiturientai atšventė Šimtadienį, sukurdami šventinę nuotaiką ne tik sau, bet ir visiems kitiems.

Nuotaiką tądien labiausiai praskaidrino įvairiausi skambučiai, priminę vaikystę: Tele Bim-Bam “Musė”, Žilvino Žvagulio “Liūte, neliūdėk” ir kiti.

MES skelbiame šią idėją mėnesio iniciatyva, tik, deja, nežinome jos autorių. Kad ir kas tai sugalvojo, ačiū jiems! :)

Rodyk draugams