Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-01-30

Sausio iniciatyva: Filmas „Kuršiukas“

Publikuota: Gyvenimas, Iniciatyva, Mokykla, Video

Kadras iš filmo

Kadras iš filmo

Rubrikoje “Iniciatyva” kiekvieną mėnesį aprašysime geriausią mėnesio pačių moksleivių organizuotą gerą darbą mokykloje - kas nuveikta, kas įvyko, kas ką iniciavo. Čia gali atsidurti bet kokia jūsų suorganizuota naujovė.

Sausio mėnesio iniciatyva skelbiame aštuntos B klasės mokinių sukurtą filmą “Kuršiukas”. “Kuršiukas” - tai sušiuolaikinta Aldonos Liobytės pjesė-pasaka.

Idėja gimė literatūros pamokoje - mokytojai paliepus, mokiniams panorėjus.

Iš karto čiumpame interviu iš aktorės Saulės Pavilionytės, vaidinusios Mažę.

- Kaip gimė filmas?

Na, mes ir praeitais metais statėm filmą, ir kai mokytoja sakė, jog vėl reiks daryti kūrybinę užduotėlę, nusprendėm dar vieną filmuką pasatyt… O šiaip dauguma sugalvojo tų, kurie ir praeitame vaidino.

- Kaip atrinkot aktorius?

- Kai kurie norėjo būt kažkuo, o šiaip visi balsavom, pavyzdžiui: kas už tai, kad Marius būtų Bosas? Ir dauguma pasakė taip. :)

Man atrodo, jog visiems žiauriai tiko vaidmenys… :) Bet nesuprantu kaip jis vienintelis nenusižvengė, nors lipo laiptais ir matė ant žemės besivoliojančius iš juoko visus.. :D

- Buvot pasirašę kažkokį tekstą, ar daugiau improvizavot?

- Viskas buvo improvizacija. :) Tik prieš pat filmavimą, dar šiek tiek pasitardavom, ką maždaug sakyt.

- Ar buvo kokių nors juokingų įvykių filmuojant?

- Nežinau… Šiaip kiekvieną sceną reikėdavo po 5 kartus filmuoti, nes vis prasižvengdavom.. :D

Ačiū Saulei už interviu, o visą filmą gali peržiūrėti moksleivių svetainės http://ciurlionke.tinkle.lt skiltyje Stop kadras -> Video kadrai. ;)

Patiko (0)


Atgal į: Sausio iniciatyva: Filmas „Kuršiukas“